Síň slávy

1998

Ivan Mrázek - mistr Evropy v basketbalu 1946
Věra Růžičková - členka vítězného družstva gymnastek na OH 1948 v Londýně
Zdeněk Růžička - dvojnásobný olympijský medailista, účastník OH 1948, 52, 56
Karel Láznička - mistr světa ve volejbalu 1956
Vlastimil Bubník - fenomenální hokejista Komety Brno

Síň slávy města Brna 1988

1999

Slavomír Bartoň- skvělý hokejista legendární Komety
František Vaněk- skvělý hokejista legendární Komety
Vítězslav Svozil- světový rekordman v plavání
Věra Horáková- špičková basketbalistka
Jana Novotná- wimbledonská vítězka

Síň slávy města Brna 1999

2000

Jan a Jindřich Pospíšilové – dvacetinásobní mistři světa v kolové
Jiří Daler (cyklistika) – olympijský vítěz v cyklistické stíhačce (Tokyo 1964)
Matylda Šínová - Růžičková – účastnice 3 olympiád a 2x stříbrná medaile (gymnastika)
Jaroslav Jiřík – světoznámý hokejista, první Čech v NHL
Jindřich Svoboda – autor zlatého olympijského gólu fotbalistů (OH Moskva)

Síň slávy města Brna 2000

2001

Bronislav Danda – famózní hokejista slavné Komety
Zdeněk Chlup – olympionik 1948, reprezentant v basketbalu, házené a odbíjené
Zdeněk Bobrovský – jedna z největších hvězd čs. basketbalu, 5. místo OH Řím, 2x finále PMEZ
Jan Smolík – vítěz ZM 1964
Karel Lichtnégl – stříbrný medailista na OH 64 ve fotbale

Síň slávy města Brna 2001

2002

Rudolf Potsch – skvělý hokejový reprezentant
Vladimír Nadrchal – jeden z nejlepších světových hokejových brankářů
František Konvička – světový basketbalista
Josef Panáček – olympijský vítěz ve střelbě na skeet (1976)
Zdeněk Pospíšil – vynikající atlet, reprezentant ve sprintu

Síň slávy města Brna 2002

2003

Jan Bobrovský – světově uznávaný basketbalista
Jaroslav Bogdálek – skvělý lyžař, olympionik z roku 1948
Vladimír Bouzek – famózní hokejista a neméně vynikající trenér Komety
František Jursa – vynikající cyklista
Vladimír Pištělák – světový basketbalista

Síň slávy města Brna 2003

2004

Zdeněk Konečný - basketbalový reprezentant, účastník OH 1960 v Římě – 5. místo
Josef ČERNÝ- stříbrný medailista z OH 1968 v Grenoblu (hokej)
Olga Přidalová - basketbalová reprezentantka, 2. místo na MS 1964 a 3. místo na MS 1967
Ing. Drahomír Koudelka – IN MEMORIAM
volejbalový reprezentant, mistr světa z roku 1966
Věra Černá - mistryně světa ve sportovní gymnastice

Síň slávy města Brna 2004

2005

Karol Divín – krasobruslař, 2. místo OH 1960, mistr Evropy 1958 a 1959
Zdeněk Kepák – skvělý hokejista Komety Brno 1961-1971 (316 zápasů/125 branek)
Oldřich Machač - Mistr světa Praha 1972, Katovice 1976, Vídeň 1977
Sestry Machatovy, moderní gymnastky a baletky
Jiřina Machatová- Langová – absolutní mistryně republiky 1959, 10. místo MS 1967, 24 let sólistka baletního souboru ND v Brně
Hana Machatová – Bubníková – trojnásobná mistryně republiky, 3. na MS 1965, 24 let sólistka baletního souboru ND v Brně
Rostislav Václavíček – fotbalista, dlouholetý kapitán brněnského týmu, zlato na OH 1980

Síň slávy města Brna 2005

2006

Ludvík Daněk, in memoriam, olympijský vítěz v hodu diskem (Mnichov 1972)
Karel Jarůšek - jedna z největších osobností brněnského fotbalu.
Fotbalista Zbrojovky Brno (ligový mistr 1978).
Ivan Kučírek - 3 násobný mistr světa v tandemech, OH 64 - 5. místo, OH 68 - 5. místo, OH 72 - 5. místo
František Pokorný - 5x titul mistra se Zbrojovkou, Mistrovství Evropy Budapešť (5. místo), hrát finále PMEZ s Realem Madrid
František Ševčík - skvělý hokejista brněnské Komety a reprezentace. Startoval na pěti mistrovstvích světa a na olympijských hrách 1968 v Grenoblu.

Síň slávy města Brna 2006

2007

Pavel Doležel – skvělý cyklista, celkově 2. místo v Závodě míru v roce 1965
Richard Farda – hokejista Komety Brno, mistr světa v Praze 1972, držitel dvou stříbrných a tří bronzových medailí z MS, bronzový medailista ze ZOH v Sapporu
Karel Kroupa – brněnský fotbalový idol 70. let, nejlepší fotbalista roku 1977, dvojnásobný nejlepší střelec domácí ligy
Václav Pantůček, in memoriam – legendární hokejista Komety Brno, stříbrný medailista z MS 1961, držitel světového bronzu z let 1955 a 1957, sedminásobný mistr republiky v brněnském dresu
Pavel Schenk – světově proslulý volejbalista, druhé místo na OH 1964 v Tokiu, třetí místo na OH 1968 v Mexiku, mistr světa z Prahy 1966

Síň slávy města Brna 2007

2008

Ferdinand "Ferda" Duchoň – skvělý cyklista
Jaroslav "Bagr" Konečný – kapitán stříbrného týmu v házené na OH 1972 v Mnichově
Vladimír Petlák, IM – světový volejbalista

Síň slávy města Brna 2008

2009

Jan Kozák – basketbalista, držitel čtyř stříbrných medailí z ME, dvojnásobný účastník olympijských her (1948 a 1952)
František Mašlaň – hokejista, účastník ZOH 1960 (4.místo), jedenáctinásobný mistr republiky v dresu Rudé hvězdy a ZKL Brno
Zdeněk Strnad – motokrosař, čtyřnásobný mistr republiky a dlouholetý účastník seriálu mistrovství světa

2010

Miloš Hrazdíra, in memoriam – vynikající cyklista
Jaromír Meixner – skvělý hokejista, 2x stříbrný na MS (1965 Tampere, 1966 Lublaň)
Milan Merkl – basketbalista, stříbro na ME v Budapešti (1955), bronz na ME v Sofii (1957)

2011

Kamil Brabenec - basketbalista
Josef Fleischlinger - basketbalista, trenér a hokejový rozhodčí
Karel Vávra - cyklista

2012

Jiří Kolouch - hokejový brankář
Vlastimil Moravec, in memoriam (1949 – 1986) - cyklista
Lubomír Nádeníček - atlet, překážkář

2013

Jan Gajdoš, gymnasta, in memoriam (1903 - 1945)
Michal Klasa, cyklista
Jiří „Áda“ Pospíšil, basketbalista

2014

Zoltán Kováč – kulečníková legenda
Jiří Pecka – cyklista, 5. místo na OH v Tokiu
Iva Zajíčková – Stafová – cyklistka, mnohonásobná medailistka z MS

2015

VOJTĚCH CASKA A MIROSLAV KNAPEK - veslaři, 4. OH MOSKVA 1980, 6. OH MONTREAL 1976

PAVEL PAZDÍREK - plavec, 2. MÍSTO NA ME V BUDAPEŠTI 1958 (200M MOTÝLEK)

RUDOLF SCHEUER – hokejista, OPORA LEGENDÁRNÍ KOMETY

2016

Jaroslav Alexa, in memoriam, atlet

Pavla Podivínová - Davidová, basketbalistka

Jiří Škoda, cyklista